Умови використання

Останнє оновлення: 22 червня 2024 р.

Будь ласка, уважно прочитайте ці положення та умови, перш ніж використовувати наш сервіс.

Тлумачення та визначення

Тлумачення

Слова, початкова літера яких написана великою, мають значення, визначені за таких умов. Наведені нижче визначення мають однакове значення незалежно від того, чи вживаються вони в однині чи множині.

Визначення

Для цілей цих Умов використання:

Подяка

Це Загальні положення та умови, що регулюють використання цієї Послуги, і угода, що діє між вами та Компанією. У цих Умовах і положеннях викладено права та обов’язки всіх користувачів щодо використання Сервісу.

Ваш доступ до Служби та використання нею залежать від вашої згоди та дотримання цих Умов. Ці Загальні положення та умови застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ або використовують Сервіс.

Отримавши доступ або використовуючи Службу, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов. Якщо Ви не згодні з будь-якою частиною цих Умов використання, Ви не можете отримати доступ до Служби.

Ви заявляєте, що вам виповнилося 18 років. Компанія не дозволяє особам молодше 18 років користуватися Сервісом.

Ваш доступ до Послуги та використання нею також залежить від того, що ви приймаєте та дотримуєтеся Політики конфіденційності Компанії. У нашій Політиці конфіденційності описується наша політика та процедури щодо збору, використання та розкриття вашої особистої інформації, коли ви використовуєте Додаток або веб-сайт, і розповідається про ваші права на конфіденційність і те, як закон захищає вас. Будь ласка, уважно прочитайте нашу політику конфіденційності, перш ніж використовувати наш сервіс.

Посилання на інші веб-сайти

Наш Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти або служби, які не належать або не контролюються Компанією.

Компанія не контролює та не несе відповідальності за вміст, політику конфіденційності чи практику будь-яких сторонніх веб-сайтів чи служб. Крім того, ви визнаєте та погоджуєтеся, що Компанія не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки чи збитки, спричинені або ймовірно спричинені використанням або у зв’язку з використанням будь-якого такого вмісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які такі веб-сайти чи служби.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам ознайомитися з умовами використання та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх веб-сайтів або служб, які Ви відвідуєте.

Припинення дії

Ми можемо припинити або призупинити ваш доступ негайно, без попереднього сповіщення чи відповідальності, з будь-якої причини, зокрема, без обмежень, якщо ви порушите ці Умови використання.

Після припинення дії ваше право використовувати Послугу буде негайно припинено.

Обмеження відповідальності

Незважаючи на будь-які збитки, яких ви можете понести, повна відповідальність Компанії та будь-яких її постачальників згідно з будь-яким положенням цих Умов і ваш виключний засіб правового захисту за все вищезазначене обмежується сумою, фактично сплаченою вами через Службу або 100 USD, якщо Ви ще не купуваликористувався будь-чим через Службу.

У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, за жодних обставин Компанія або її постачальники не несуть відповідальності за будь-які особливі, випадкові, непрямі чи непрямі збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитки через втрату прибутку, збитки даних або іншої інформації, для перерви в бізнесі, для тілесних ушкоджень, втрати конфіденційності, що виникає внаслідок або будь-яким чином пов’язане з використанням або неможливістю використання Сервісу, стороннього програмного забезпечення та/або апаратного забезпечення третьої сторони, що використовується з Послуги або іншим чином у зв’язку з будь-яким положенням цих Умов), навіть якщо Компанію або будь-якого постачальника було повідомлено про можливість таких збитків і навіть якщо засіб правового захисту не досягає основної мети.

Деякі штати не дозволяють виключення непрямих гарантій або обмеження відповідальності за випадкові чи непрямі збитки, що означає, що деякі з наведених вище обмежень можуть не застосовуватися. У цих штатах відповідальність кожної сторони буде обмежена максимальною мірою, дозволеною законом.

«ЯК Є» і "ЗА НАЯВНОСТЮ" Відмова від відповідальності

Послуга надається вам "ЯК Є" і "ЗА НАЯВНОСТЮ" і з усіма недоліками та дефектами без будь-якої гарантії. У максимальному ступені, дозволеному чинним законодавством, Компанія від свого власного імені та від імені своїх Афілійованих осіб, своїх та їхніх відповідних ліцензіарів і постачальників послуг прямо відмовляється від усіх гарантій, явних, непрямих, законодавчих чи інших, щодо Обслуговування, включно з усіма непрямими гарантіями комерційної придатності, придатності для певної мети, права власності та відсутності порушень, а також гарантії, які можуть виникнути в ході угод, ходу роботи, використання або торгової практики. Не обмежуючись вищезазначеним, Компанія не надає жодних гарантій чи зобов’язань, а також не робить будь-яких заяв про те, що Сервіс відповідатиме вашим вимогам, досягне будь-яких очікуваних результатів, буде сумісним або працюватиме з будь-яким іншим програмним забезпеченням, програмами, системами чи службами, працюватиме без перерв, відповідати будь-яким стандартам продуктивності чи надійності або бути безпомилковим або що будь-які помилки чи дефекти можуть або будуть виправлені.

Не обмежуючи вищезазначене, ані Компанія, ані будь-який із її постачальників не роблять жодних заяв чи гарантій будь-якого роду, прямих або неявних: (i) щодо роботи чи доступності Служби, інформації, вмісту та матеріали або продукти, що входять до них; (ii) що Служба буде безперервною або без помилок; (iii) щодо точності, надійності або актуальності будь-якої інформації чи вмісту, наданого через Службу; або (iv) що Служба, її сервери, вміст або електронні листи, надіслані від Компанії чи від її імені, не містять вірусів, сценаріїв, троянських програм, черв’яків, шкідливого програмного забезпечення, бомб уповільненої дії чи інших шкідливих компонентів.

Деякі юрисдикції не дозволяють виключати певні типи гарантій або обмежень застосовних законних прав споживача, тому деякі або всі вищезазначені виключення та обмеження можуть не стосуватися вас. Але в такому випадку виключення та обмеження, викладені в цьому розділі, застосовуватимуться в максимальному обсязі, передбаченому чинним законодавством.

Застосовне законодавство

Закони країни, за винятком колізійних норм, регулюють ці Умови та ваше використання Сервісу. Використання вами Програми також може регулюватися іншими місцевими, державними, національними чи міжнародними законами.

Вирішення суперечок

Якщо у вас виникне занепокоєння чи суперечка щодо Сервісу, ви погоджуєтеся спочатку спробувати вирішити суперечку неформально, зв’язавшись з компанією.

Для користувачів Європейського Союзу (ЄС)

Якщо ви є споживачем Європейського Союзу, ви матимете переваги від усіх обов’язкових положень законодавства країни, у якій ви проживаєте.

Відповідність законодавству США

Ви заявляєте та гарантуєте, що (i) ви не перебуваєте в країні, яка підпадає під ембарго уряду Сполучених Штатів, або яка була визначена урядом Сполучених Штатів як країна, що "підтримує терористів" країни та (ii) ви не внесені до жодного урядового списку Сполучених Штатів заборонених або обмежених сторін.

Незалежність та відмова від прав

Незалежність

Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано таким, що не має законної сили або є недійсним, таке положення буде змінено та витлумачено для досягнення цілей такого положення в максимально можливій мірі відповідно до чинного законодавства, а решта положень залишатимуться в повній силі. .

Відмова

За винятком випадків, передбачених цим документом, неспроможність скористатися правом або вимагати виконання зобов’язання за цими Умовами не впливає на здатність сторони використовувати таке право чи вимагати такого виконання в будь-який час після цього, а також відмова від порушення не вважатиметься порушенням. відмова від будь-якого подальшого порушення.

Усний переклад

Ці Загальні положення та умови можуть бути перекладеніякщо ми зробили їх доступними для вас на нашому Сервісі. Ви погоджуєтеся, що в разі суперечки перевагу матиме оригінальний текст англійською мовою.

Зміни цих положень та умов

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови в будь-який час. Якщо перегляд є суттєвим, ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити принаймні за 30 днів до набуття чинності будь-якими новими умовами. Те, що є суттєвою зміною, визначатиметься на наш власний розсуд.

Продовжуючи доступ або використання нашого Сервісу після того, як ці зміни набудуть чинності, ви погоджуєтеся дотримуватися переглянутих умов. Якщо Ви не згодні з новими умовами, повністю або частково, припиніть використання веб-сайту та Сервісу.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо цих Загальних положень та умов, ви можете зв’язатися з нами: